Сьогодні в нашій гімназії пролунає Останній дзвоник. Але, як і наші з вами зустрічі останнім часом, в оnlіne форматі. Завершується дуже складний навчальний рік. У цих нелегких умовах вам, нашим дорогим гімназистам, джерелом знань стало віртуальне освітнє середовище. Ви самостійно навчилися розуміти себе і свій внутрішній світ, відстоювати власну точку зору.
Цей день важливий для всієї гімназичної громади. Але для кожного з нас цей день має своє особливе значення. Для дітей – це здобуті власною працею нові знання, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Пам’ятайте: ви всі потрібні Україні. Майбутнє нашої держави — це ви. Гімназія сумує без вашого гомону та сміху. Ми всі сподіваємось на вересневі зустрічі та звичне шкільне повсякдення. А поки на вас чекає відпочинок. Мирного неба, теплого літа, нових добрих та веселих вражень.
Вітаємо всю родину 97 гімназії з цим чудовим святом!