Відбувся XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 2020

У понеділок, 9 листопада відбувся ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020, який було започатковано у 2000 році з метою єднання навколо мови. Цьогоріч текст диктанту читала українська акторка і телеведуча Римма Зюбіна. Автором тексту є лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, видатний письменник і видавець Іван Малкович. Щороку учні та вчителі нашої школи не залишалися осторонь від цієї події. Ось і цього року, навіть в умовах пандемії, ми гідно пройшли перевірку на українськість. Учні 9-А та 8-А, вчителі та адміністрація школи взяли участь у цій події. Написання диктанту було організовано дистанційно, роботи діти надіслали в електронному форматі організаторам одразу після написання.