Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня у школі пройшли заходи, щодо відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями.
     До відзначення цього дня у нашій школі організували низку різноманітних цікавих заходів, щоб ознайомити детальніше дітей з такою соціальною категорією як діти-інваліди і дорослі-інваліди та звернути особливу увагу дітей на їх права. Всі заходи сприяли формуванню у дітей любові та поваги до людей з обмеженими можливостями та вихованню чуйність, співчуття та гуманного ставлення до людей із вадами.
     Учні всіх класів прийняли участь у акції «Журавлик надії». Створили разом з батьками паперових журавликів у техніці «оригамі», щоб вони несли надію усім людям із вадами.
     Також були проведені уроки доброти “Можливості обмежені – здібності безмежні”, тренінги «Зрозуміти інших» та переглянуті мультфільми та документальні кінофільми.