Міжнародний день боротьби за скасування рабства

В нащій школі 2 грудня були проведені інформаційно-просвітницькі заходи, приурочені Міжнародному дню боротьби за скасування рабства.
     Всі вони були спрямовані на формування уявлень про торгівлю людьми, на розвиток навичок безпечної поведінки, на підвищення правових знань учнів. Вчителі намагались застерегти юнаків і дівчат від небезпечних ілюзій розбагатіти на заробітках за кордоном; попередити про особливу небезпеку, що чекає на дівчат і жінок, які виїжджають за кордон на роботу чи за шлюбним оголошенням; підвищити рівень правових знань дітей.
     Учні мали можливість переглянути відеоролик «Не продавай себе», фільм «Життя на продаж», ознайомитись із формами трудової експлуатації, правилами безпечного виїзду за кордон, проінформовані про установи та організації, куди можна звернутися в разі потрапляння в трудове рабство.
     Бажаючі прийняли участь у конкурсі малюнків “НІ! ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!”