Виставка робіт LEGO

Сьогодні вся увага наших школярів та педагогів була прикута до експозиційних стендів, огляд яких давав змогу потрапити у чарівний світ LEGO.

Виставка робіт LEGO учнів 4-7 класів продемонструвала вміння наших дітей народжувати нові ідеї, втілювати в реальність фантастичні образи, створювати моделі сучасної техніки. Спектр інтересів та задумів, втілений у ціх роботах, дуже широкий. Кожна з представлених робіт заслуговує уваги та визнання. Особливо здивувала команда учнів 7-А класу найбільшою чисельністю учасників та складністю виконаних робіт. Виставка вразила глядачів і різноманітністю сюжетів, і технікою виконання, і барвистістю, і безпосередністю дитячого сприйняття світу. Вибрати найкращу було практично неможливо, бо в кожній роботі фантазія, задум, кропітка робота та творче мислення. І як наслідок – переможцями сьогодні стали ТВОРЧІСТЬ та НАТХНЕННЯ!