Новий рік 2021!

У передноворічні дні школярі 97 школи в очкуванні яскравих святкових вражень, не зважаючи на відсутність масових новорічних заходів. Звісно, педагоги зі своїми дітлахами творчо вітатимуть один одного, попри карантин. Бо ніщо так не підвищує настрій, як щирий обмін емоціями! Тому заходи малих форм у цьому році стали найпоширенішими. Кожен клас підготував для себе окреме свято у класній кімнаті. Новорічні театралізовані казки, святкові історії біля каміну, конкурсні та розважальні програми, веселі квести та багато іншого різноманіття очікує наших дітей в останній учбовий день. Та звісно ще відчуття гордості за участь у створенні фото-зон у фойє школи. Експозиція портретів Діда Мороза, яскравий подіум з ляльковими моделями конкурсу «Снігуронька 2021» та «Ялинковий ліс 97 кварталу» закарбують на довгі роки моменти спільної радості, веселощів та свята зустрічі 2021 року!