Конкурс “Ялинковий ліс 97 кварталу”

22 грудня чарівна новорічна краса завітала до учнів 97 школи. І це справжнє новорічне диво. Але новорічна красуня була незвичайна та і не одна. Казковою стежиною бажань вишикувалися незвичайні ялинки які обіцяли здійснення мрій кожному, хто вірить у дива.

Наша сім’я 97 школи творча, винахідлива і прояв оригінальності в ній тільки вітається! Тому класним колективам оголосили конкурс «Ялинковий ліс 97 кварталу» та запропонували відійти від звичних канонів та зробити свою ялинку більш незвичайною або навіть авангардною. І тут політ фантазії не обмежився! Еко-стиль, який має на увазі використання натуральних матеріалів та екологічно чистих прикрас був у пріоритеті. У новорічних еко-ялинках використовували макаронні вироби, шишки, лозу, елементи з дерева, паперу, мішковини,натуральні тканини. Згодились для створення ялинки і комп’ютерні диски .Сподіваємось, що всі, хто уважно розглянe наші дизайнерські фантазії неодмінно отримають святковий настрій та віру у дива!