Найбільший урок у світі “Знаю права і змінюю світ”

Вчителям

“Найбільший урок у світі” про права дитини та
глобальні цілі розвитку до всесвітнього дня дітей.

20 листопада відзначають Всесвітній день дітей. У цей день було прийнято перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу – Конвенцію про права дитини.

З цієї нагоди запрошуємо вчителів приєднатись до ініціативи “Найбільший урок у світі” про права дитини та глобальні цілі розвитку до 20 листопада, отримати сертифікат, а також взяти участь у розіграші 75 сувенірів від ЮНІСЕФ.

Всі матеріали для уроку ви знайдете на платформі EdEra за посиланням: cutt.ly/fgkKvd5

Якщо немає можливості провести урок у класі або через відеозвʼязок, надішліть учням покликання на відео “Онлайн-урок. Знаю права і змінюю світ” для самостійного опрацювання: cutt.ly/dgNBMUg

Щоб взяти участь у розіграші подарунків та отримати сертифікат від ЮНІСЕФ, потрібно:

• зробити фото під час або в кінці уроку разом з учнями;
  • опублікувати їх у Facebook з хештегами #Найбільший_урок_у_світі та #Знаю_права_і_змінюю_світ;
  • заповнити форму учасника до 19 листопада (обовʼязково).

Результати розіграшу оприлюднять на головній Facebook-сторінці ЮНІСЕФ о 14:00 20 листопада.