День захисника України

14 жовтня для всіх мешканців Запоріжжя особливий день.
Чотири знакові події з’єднались воєдино.
Вшосте з 2014 року ми відзначаємо День захисника України.
77 раз з 1943 року святкують всі запоріжани день визволення нашого міста від фашистських загарбників.
Ще одне свято відзначають 14 жовтня, яке прийшло до нас аж з ХII сторіччя – це Свято Покрови Пресвятої Богородиці, а саме Богородиця вважається покровителькою українського козацтва. Тому четверте свято – це День українського козацтва Саме в цей день козаки збирали велику нараду та обирали отамана. Тому в цей день і шкільна громада ЗОШ 97 зібралась на шкільному подвір’ї, щоб привітати майбутніх захисників та всіх учнів зі святами. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО Ревуцького А.М. та Швачко Р.О., бувших випускників нашої 97 школи та поклали квіти до меморіальних дошок,які знаходяться на фасаді школи. Також пролунали слова подяки та шанування до професії захисника Вітчизни на единій класній годині “Україна – мати, вмій її захищати”.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab