Всесвітній день хліба

З ранку 16 жовтня шкільне фойє 1 поверха незвично зустрічало всіх учнів та педагогів апетитними ароматами духмяної здоби та красотою витворів кондитерського мистецтва. Так вирішили діти відзначити Всесвітній день хліба, який щорічно відзначається 16 жовтня, виставкою паляниць та короваїв. Разом зі своїми батьками учні 5-8 класів освоювали магічну справу створення хлібу Люди завжди дбайливо і трепетно ставилися до хліба як до свого годувальника. Йому відводилося найпочесніше місце на столі, він був і залишається символом життя. Тому і в нашій школі найповажне місце заняла експозиція поляниць. Песнєва Кристина, Солодухін Даніїл, Хаустов Іван, Казарцев Ярослав, Загной Артем, Роман Михайло,Рибалко Артем, Іванченко Евгенія, Шевченко Кирило, Дорохін Іван , Савічева Олеся разом зі своїми батьками створили та чудово прикрасили свої поляниці. Щіра подяка нашим батькам,які завжди поряд з дітьми та школою, за підтримку та допомогу у створенні нашого свята.
     Вернісаж чудових малюнків яскраво висвітлив відношення молодших школярів 1-4 класів до хлібу та пекарській справі.Тематика хліба по різному втілена в малюнках дітей, до того ж всі роботи яскраві,індивідуальні,змістовні. Наші учасники свята засвоїли, що хліб – це важливий продукт в житті людини, тому його потрібно берегти і ставитися до нього з повагою.