Прийом документів для зарахування

Оголошення щодо вступу до школи

До уваги батьківської громадськості м. Запоріжжя
Шановні батьки!

     Приймання заяв батьків для зарахування дітей до першого класу закладу загальної середньої освіти м. Запоріжжя триватиме з 02.06.2020p. по 10.08.2020p. за попереднім записом за тел. (063) 715-64-30 для підготовки графіку організованого прийому громадян. Заяви у закладі освіти приймаються виключно у батьків, без присутності дітей.
      Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:
     – копія свідоцтва про народження дитини;
  – оригінал aбo копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/o «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (далі — медична довідка);
  – інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.
    У разі відсутності оформленої медичної довідки подаються вищезазначені документи, а в заяві зазначається зобов’язання батьків оформити медичну довідку та надати до закладу освіти в термін до 10.08.2020p.
     Звертаємо Вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.
   3 метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватись відповідно до заздалегідь складеного графіку.
    Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.
    Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 N. 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» забороняється перебування у громадських будинках i спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

3 повагою,
директор ЗОШ №97                                                         Цинкуш П.В.