Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Відкриття медіатеки.

Бібліотека

В Україні з 01 по 31 жовтня 2019 року буде проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Про це повідомляє Інститут модернізації змісту освіти (завантажити лист).
      У зв’язку з проведенням заходу Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою ім. Сухомлинського розроблено рекомендації щодо проведення у 2019 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

План заходів ЗОШ №97 щодо проведення місячника шкільних бібліотек (завантажити)

Також у приміщенні бібліотеки ЗОШ №97 відкрилася медіатека. Тепер школярі – користувачі бібліотеки можуть ширше задовольнити свої інформаційні потреби. Адже сучасна бібліотека – це не лише джерело знань, а й інтерактивний простір для реалізації освітніх можливостей кожної дитини.