ХV Всеукраїнський Екологічний фестиваль для юних залізничників

Учні 6-х класів школи стали делегатами ХV Всеукраїнського Екологічного фестивалю для юних залізничників «Залізничний транспорт та екологія» «ECO FEST 2019 УЗ», який відкрився 27 вересня 2019 року на Запорізькій дитячій залізниці. Мета форуму – прищеплення учням поважного ставлення до природи, набуття знань з екології та охорони довкілля. Делегати форуму – діти з усіх областей України – представили змістовні презентації, в яких розповідали про свої досягнення у галузі збереження довкілля та познайомили з історією своїх дитячих залізниць – Закарпатської, Дніпровської, Харківської, Луганської, Львівської, Ужгородської, Луцької, Сумської та інших. Діти взяли участь у вікторинах, проїхались екомаршрутом Запорізької залізниці та зробили осінню фото сесію.