День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Громадянська освіта Календар подій

З метою вшанування подвигу Українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, належного відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України вчителі та учні школи підготували святковий концерт “Ніколи знову!”
     Учні, вчителі та батьки вшанували Подвиг воїнів хвилиною мовчання, які захищали в 1939-1945 роках, які захищають зараз для нас мирне небо. У віршах, піснях, танцях возвеличено силу духу Воїна – Захисника.
     Символом свята стала квітка маку. Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Пам’ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.