Підсумки тижня української мови та літератури

Календар подій Предметні методичні об'єднання

Підсумки Тижня української мови та літератури

У нашій школі з 11.03.2019 – 18.03.2019р. відбувся Тиждень української мови та літератури. Під час проведення відкритих уроків, цікавих заходів, виставок, екскурсій діти проявили свої знання з української мови та літератури, українознавства, взяли участь у конкурсі «Соняшник».
    Разом зі своїм учителем Бабаніною О.І. провели мовний  квест «Цікаве мовознавство» учні 5-А класу та відвідали музей-кімнату «Світлиця».
    Учні 8-А класу активно працювали під час відкритого уроку «Мова – найдорожчий скарб народу». Літературний вечір в 11-А класі, проведений Бабаніною О.І. «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» змусив старшокласників ще раз пережити неповторні емоції, почуття.
    Повість Ніни Бічуї «Шпага Славка Беркути» (про школу й проблеми дорослішання) досліджували учні 8-Б класу разом з Бужинською Ю.О.
      А гра-конкурс на кращого знавця українських прислів`їв та приказок «Народ скаже як зав`яже» виявила палких шанувальників фольклору серед учнів 6-А класу.
    Відкритий урок, проведений  Глухенькою І.В. у 7-А класі за поезією Ліни Костенко «Людина нібито не літає…» продемонстрував вміння учнів виразно читати поезію та любов до рідного слова. «Моя родина – Україна» квест з українознавства виявив глибокі знання учнями традицій та звичаїв нашого народу (7-А, Б класи).
    Перегляд у шкільному кіноклубі фільмів: «Тарас Шевченко. Надії», «Тарас Шевченко. Спадщина» (9-А, Б класи) зацікавив учнів невідомими фактами біографії Кобзаря. Вчителі Бабаніна О.І. та Аравіна С.В. організували обговорення фільмів.
    Завершився Тиждень підведенням підсумків конкурсу на кращий малюнок про символи України.