Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019»

Гордість гімназії Календар подій Педагогічний колектив

Шатровку Інну Олександрівну,
вчителя географії нашої школи,
яка стала переможцем обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року – 2019»!

27 березня 2019 року пройшло урочисте нагородження переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». В номінації «Географія» І місце серед 48 учителів області з цього предмету посіла вчитель нашої школи Інна Олександрівна Шатровка.
     За покликом серця Інна Олександрівна обрала благородну, потрібну, але дуже відповідальну професійну стезю – педагогічну. Вчити дітей – це не просто робота, це стиль життя. Адже вчитель дбає про учнів, як про рідних дочок і синів.

Від імені педагогічного колективу, батьків, учнів щиро вітаємо Вас, Інно Олександрівно, з перемогою! Бажаємо Вам незгасимої енергії, квітучого здоров’я, нових здобутків та перемог!

===

У Запоріжжі відзначили переможців конкурсу «Учитель року – 2019».  Запорізька обласна державна адміністрація.