Козацькі забави

Окрім дитячих малюнків та оформлення інформаційного куточка, в епіцентрі заходів, присвячених Дню захисника України, традиційні «Козацькі забави».
    Відгомоніли століття з того часу, як в пониззі Дніпра, за його порогами, мужні і волелюбні лицарі заснували Запорізьку Січ.
    А пам’ять живе. Тому з метою виховання пошани до історичного минулого, допомогти дітям осмислити свою особистість як частину великого українського народу, морального та фізичного загартовування школярів значну частину козацьких розваг скадали спортивні змагання.
    Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об’єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов’язку.