Екологічний турнір серед учнів 6-В класу

ЕКОЛОГІЧНИЙ ТУРНІР СЕРЕД УЧНІВ 6-В КЛАСУ
“ПРИРОДА – НАШ ДІМ, БЕРЕЖІМО ЙОГО”

16 квітня 2018 року відбувся екологічний турнір “Природа – наш дім, бережімо його”.
Мета даного заходу – розширити уявлення учнів про цінність та багатогранність природи, виховувати любов, дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Для школярів демонструвалися відеороліки про те, як людина своєю діяльністю та безвідповідальністю завдає природі шкоду. Вірші, які читали учні, проголошували цінність та красу нашої рідної землі, а презентації демонстрували фото флори та фауни.

Екологічний турнір проходив у 3 тури. Учасники демонстрували загальну ерудицію, миттєву концентрацію думок, вміння логічно мислити і працювати в команді. Пошуки відповідей на цікаві питання дали можливість проявити і випробувати власний інтелект, увагу, зосередженість в цілому.

Команди працювали згуртовано, вболівали один за одного, намагалися якнайкраще впоратися із завданнями. За результатами змагань переможцями стали дві команди з однаковою кількістю балів. Такий захід збагатить школярів знаннями, допоможе ще краще піклуватися про навколишній світ.