Всесвітній день здоров’я

Календар подій


Всесвітній день здоров’я.

   Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань – Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію, за даними проекту DilovaMova.com, з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято (WHA/A.2RES.35). До 1950-го року цей день відзначався 22-го липня, в день, коли сталася масштабна ратифікація запропонованого Статуту ВООЗ, потім День закріпився за нинішньою датою.
   Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи нашої охорони здоров’я. Працівники клінік, лікарень і госпіталів, ті хто так чи інакше з обов’язку професії і служби надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, як найкраще розуміють цінність здоров’я. Профілактика та увага до нашого власного здоров’я, – є основною метою проведених медиками в цей день акцій та заходів. Численні інформаційні матеріали, брошури та буклети, семінари, виступи фахівців і навіть концерти, які приурочені цьому Дню, в простій і доступній формі пояснюють нам важливість цієї позитивної ініціативи.
   Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце. У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного зберігання. Всім хворим – якнайшвидшого одужання. Медикам – хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам – бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!
   В ЗОШ № 97 з 02.04.2018 по 06.03.2018 р. був проведений Всесвітній день здоров’я.

Головна мета заходу – виховання у молоді турботливого ставлення до особистого здоров’я.

Інформаційний мікс складався з декількох частин:

1ч. – калейдоскоп корисних порад «Культура здоров’я»
2ч. – вікторина-гра «Я – моє здоров’я – моє життя»
3ч. – відео-екскурсія «В країні здоров’я»

   Під ід час заходу присутні з задоволенням переглянули періодичні видання про здоровий спосіб життя, які передплачує бібліотека.
  4 квітня 2014 р. в ЗОШ № 97 фахівцями інформаційно-бібліографічного відділу проведено вікторину «Дивовижні факти про людину», приурочену до Всесвітнього дня здоров’я.
    Метою заходу було розкриття можливостей людського організму, адже саме ці знання допоможуть школярам надовго зберегти духовну і фізичну силу.
   Учасників вікторини, які надали найбільше правильних відповідей, відзначено книжковими нагородами.