Шевченківські дні в початковій школі

З 5 по 7 березня в початковій школі ЗОШ № 97 проходили Шевченківські дні.
В понеділок день в початковій школі розпочався святковою лінійкою, присвяченою відкриттю Шевченківських днів. Протягом трьох днів учні мали змогу поновити та поповнити свої знання про життя та творчість Т.Шевченка на інформаційних хвилинках «Незабутній Шевченко» та на книжковому вернісажі «Шевченко не поет, а голос душі українського народу»; виявити мистецькі здібності під час виставки ілюстрацій до творів Тараса Шевченка «Ми тебе не забули, Тарасе!» та музичних перерв «Поезія Шевченка – то музики народної душа». Учні школи створювали проекти за сторінками життя поета: «В сім’ї великій, вольній, новій..»
Завершився тиждень конкурсом читців-декламаторів: «Звучать Шевченкові слова», в якому взяли участь представники всіх початкових класів.