Наші проєкти

 

Вчитися легко – коли вчитися цікаво!
Саме тому в 2020 році педагогічний колектив гімназії долучився до дослідницько-експериментальної роботи всеукраїнського рівня – освітнього проєкту «Світ чекає крилатих»

Детальніше


Проєкт «Прозора школа» – це просвітницький проєкт Офісу доброчесності НАЗК, спрямований на створення доброчесного та прозорого середовища в школах України
Детальніше


У 2022 році педагоги гімназії розпочали роботу в міському проєкті із створення освітніх курсів електронної платформи «Online школа Запоріжжя» для організації освітнього процесу з використанням технологій змішаного та дистанційного навчання учнів закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя.

Детальніше


Flowers4School – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, мета якого познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї гімназії.

Детальніше


Healthy Schools – це унікальна соціальна програма, спрямована на популяризацію здорового способу життя в школах України. Мета – сформувати всеукраїнську мережу здорових шкіл, які надихають одна одну на творчий підхід до теми здоров’я та позитивні трансформації шкільного життя.

Детальніше


Конкурс «Простір 2021» для закладів освіти м. Запоріжжя від «Зелений центр Метінвест Запоріжжя»

Детальніше