Наші проєкти

 

Вчитися легко – коли вчитися цікаво!
Саме тому в 2020 році педагогічний колектив гімназії долучився до дослідницько-експериментальної роботи всеукраїнського рівня – освітнього проєкту «Світ чекає крилатих»

Детальніше


Проєкт «Прозора школа» – це просвітницький проєкт Офісу доброчесності НАЗК, спрямований на створення доброчесного та прозорого середовища в школах України
Детальніше


У 2022 році педагоги гімназії розпочали роботу в міському проєкті із створення освітніх курсів електронної платформи «Online школа Запоріжжя» для організації освітнього процесу з використанням технологій змішаного та дистанційного навчання учнів закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя.

Детальніше


Flowers4School – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, мета якого познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї гімназії.

Детальніше


Healthy Schools – це унікальна соціальна програма, спрямована на популяризацію здорового способу життя в школах України. Мета – сформувати всеукраїнську мережу здорових шкіл, які надихають одна одну на творчий підхід до теми здоров’я та позитивні трансформації шкільного життя.

Детальніше


Конкурс «Простір 2021» для закладів освіти м. Запоріжжя від «Зелений центр Метінвест Запоріжжя»

Детальніше


Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – це перший грандіозний спортивний проєкт для школярів, на меті якого залучити молодь до шкільного спорту і навчити дітей бути командою. Загалом проєкт охоплює понад 20 областей України і спрямований на розвиток фізичної культури і спорту України.

Детальніше


Національний проєкт «Цікава Фізкультура» від Української федерації «Спорт заради розвитку» в рамках реалізації Концепції розвитку щоденного спорту в закладах освіти. Проєкт спрямований на демонстрацію та практичне впровадження та застосування модифікаційного інвентарю, тілесної перкусії та перкусійних інструментів, тренінгових вправ та інтерактивностей, оздоровчих технологій, кінезіологічних вправ, розвитку рухової компетентності, з залученням дітей з різним ступенем підтримки на уроках фізкультури з метою мотивації учнів до свідомого ставлення до свого здоров’я, релаксації, виховання в дусі взаєморозуміння, комунікації, емпатії, а також впровадження гейміфікації і технології віртуальної реальності у фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу освітніх закладів.

Детальніше


Козацька педагогіка – перлина світової педагогіки.
Проєкт «Козацька педагогіка у сучасному закладі освіти» в рамках міської Програми розвитку козацького звичаю «СПАС» у місті Запоріжжя на 2023-2028 н.р. Козацька педагогіка – це базова складова частина української педагогіки. Воля, Правда, Справедливість, Честь, Гідніть, Людяніть, Добро, Свобода, Благочинність – дев’ять сил, що наповнюють людей божественною силою. До сьогодні є таємницею багато методів козацької педагогіки, яка давала світу видатних мислителів, вчених і воїнів.

Детальніше


 

У 2022 році розпочалося впровадження STEM-освіти в практику роботи гімназії в рамках реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти), реалізація якої передбачена до 2027 року.

Детальніше