Всеукраїнський урок доброти

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ДОБРОТИ

Четвертого жовтня 2018 року учні 8-А класу нашої школи, долучились до проведення Всеукраїнського уроку доброти та встановлення рекорду України – «Наймасовіший урок добра в начальних закладах, проведений впродовж одного дня» (лист Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України від 24.09.2018 № 2.2-2526). На уроці доброти обговорювали з учнями важливі питання щодо гуманного та відповідального ставлення до чотирилапих, піклування про них та відповідальність за жорстоке поводження з меншими братами. Матеріали уроку відправлені організаторам заходу «БФ «Щаслива лапа», надіслані фотозвіти про проведення уроку. За результатами проведення відповідних уроків Національним Реєстром Рекордів України буде зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж дня». Чекаємо на відповідь про участь у встановленні рекорду.