Мистецтво бути успішним

20 квітня 2018 у 7-Б класі був проведений виховний захід під назвою «Мистецтво бути успішним».
Метою заходу було знайомство учнів з поняттями про успіх та про його складові; сприяння розвитку чітких життєвих орієнтирів учнів та їх сталої громадської позиції.
   Учні отримали можливість упевнитися, що успіх залежить i від особистих зусиль, i від співпраці з іншими.
   Класний керівник Здоренко Н.В. розповіла учням, щоб бути успішною людиною сьогодні, потрібно володіти мистецтвом спілкування. Той, хто добре володіє словом, здатен навіть своїх супротивників перетворити на друзів. Красномовство – сила, за допомогою якої вдається впливати на світ, змінювати його, реалізуючи власну волю.
   Класний керівник продемонструвала відеоролики, які забезпечили високий рівень активності учнів.
Учні 7-Б класу активно брали участь у виховній годині: розгадували кросворди, загадки, відповідали на запитання, працювали в групах та парах.