Я маю право

Календар подій Оголошення

ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА! ВИКОНУЙ СВОЇ ОБОВ’ЯЗКИ!

3 квітня 2018 року учні 8-А та 8-Б класів зустрілись з провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Житняк Людмилою Анатоліївною, яка провела лекції-бесіди на тему «Злочин. Кара. Відповідальність». Під час правової вікторини «Юридичний марафон – як виконується Закон?» учні продемонстрували знання своїх прав та обов’язків, положень чинного законодавства щодо захисту прав дітей, зокрема Декларації прав дитини та Конвенції ООН про права дитини. На прикладах з життя та ситуаціях з мультфільмів учні навчились розрізняти адміністративні та кримінальні правопорушення і розуміти, що правова держава починається з поваги до закону у кожного з нас.