Міжнародний День Землі

22 квітня в рамках Міжнародного Дня Землі у школі пройшла акція під гаслом «Природу потрібно берегти, як ми бережем саме життя». Учні шкільного самоврядування Бойко Олександра та Черномурко Таісія провели соціологічне опитування серед учнів 5 – 9 класів з метою виявлення рівня екологічного виховання серед учнівської молоді.
Найбільш активними виявилися учні 5-6 класів. Також небайдужими до проблем екології виявилися й учні 7-А, 8-А та 9-Б класів. Відповіді показали, що більшість підлітків займає активну життєву позицію, цікавляться екологічними проблемами України та рідного міста, діти орієнтуються в питаннях охорони довкілля, знають про наявність екологічних проблем.

Організована виставка малюнків «В гармонії з природою», де діти за бажанням розмістили власні «Обіцянки» Природі. Ось деякі з них: «Обіцяю Не смітити!», «Обіцяю Не турбувати птахів та їх гнізда!», «Обіцяю брати участь в акціях по упорядкуванню довкілля!».