Тиждень фізичної культури

Тиждень фізичної культури та спорту.
Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією нашої школи  стало проведення тижня фізичної культури та основ здоров’я.

Цього року він відбувався з 12.03.2018 по 16.03.2018. Метою тижня було поширити ідеї олімпійського руху в Україні, активізувати фізкультурно-масову роботу в навчальному закладі, сформувати у дітей мотивацію до здорового способу життя.

Програма тижня фізкультури і спорту містила такі заходи:

>>План проведення тижня фізичної культури<<

Учасниками тижня були учні 2-11 класів. У суддівстві брали участь вчителі фізичної культури та учні 11 класів.

Змагання були запальні та веселі. Кожен клас намагався показати якнайращий результат та здобути більше призових місць.

Переможцями і призерами стали:

Результати

У змаганнях “Веселі старти” перші місця посіли:

• Серед 2 класів перше місце посів 2-А клас
  • Серед 3 класів перше місце посів 3-А клас
  • Серед 4 класів перші місця посіли дві команди 4-А та 4-В

У змаганнях “Богатирські ігри” переміг 5-Б клас

Усі переможці та учасники змагань отримали грамоти, а наймолодші –ще й солодкі подарунки.

Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду в кожного – багато досягнень.